MS - kompletní rekapitulace + videa
JEDNOTLIVCI
Large
pátek - jumping - výsledková listina
- Tereza Králová + Little Jackie Black Chavers - 1. místo - www.youtube.com/user/CAGEandDjou#p/u/5/S5eIbxod4oM
- Martina Vaškebová + Cindy Ayky - 11. místo - www.youtube.com/user/CAGEandDjou#p/u/6/TGEio8kUDa0
- Radovan Liška + Amulet for luck od Zlatonosné říčky - 20. místo - www.youtube.com/user/CAGEandDjou#p/u/7/HlvsAA-Wl68
neděle - open - výsledková listina
- Tereza Králová + Little Jackie Black Chavers - 27. místo - www.facebook.com/video/video.php?v=286532244707928
- Martina Vaškebová + Cindy Ayky - DISK. - www.facebook.com/video/video.php?v=286525534708599
- Radovan Liška + Amulet for luck od Zlatonosné říčky - 55. místo - www.facebook.com/video/video.php?v=286519651375854
součet obou běhů a hlavní výsledková listina (celkem 127 týmů)
- Tereza Králová + Little Jackie Black Chavers - 12. místo
- Martina Vaškebová + Cindy Ayky - 57. místo
- Radovan Liška + Amulet for luck od Zlatonosné říčky - 28. místo
Medíci
pátek - jumping - výsledková listina
- Martina Klimešová + Irhaberki Csimota Kiki - 2. místo - www.facebook.com/photo.php?v=285621741465645
- Petra Hamšíková + Ami Dévoué z Březkého Průhona - 12. místo - www.facebook.com/photo.php?v=285598601467959
- Schovancová Nikola s Betrix z Tylenu - 15. místo - www.youtube.com/watch?v=tb4o8LGEZ2k
neděle - open - výsledková listina
- Martina Klimešová + Irhaberki Csimota Kiki - 33. místo - www.youtube.com/watch?v=ZgGBXOEJBjE
- Petra Hamšíková + Ami Dévoué z Březkého Průhona - DISK. - www.youtube.com/watch?v=v66GJWVAKrE
- Schovancová Nikola s Betrix z Tylenu - 44. místo - www.youtube.com/watch?v=cnrMKjNjdgo
součet obou běhů a hlavní výsledková listina (z 82 týmů)
- Martina Klimešová + Irhaberki Csimota Kiki - 21. místo
- Petra Hamšíková + Ami Dévoué z Březkého Průhona - 54. místo
- Schovancová Nikola s Betrix z Tylenu - 33. místo
Smolíci
pátek - jumping - výsledková listina
- Klozová Jitka + Aninka Malý kouzelník - 8. místo - www.youtube.com/user/CAGEandDjou#p/u/1/9iOKVLTjcWk
- Mandová Renata + Alpinka Mondeo - 16. místo - www.youtube.com/user/CAGEandDjou#p/u/2/vt-TxoyLYQw
- Lenka Hajduková + Magic Touch Gavany´s Bohemia - DISK. ale dle výsledkovky 43. místo s 5TB - www.facebook.com/photo.php?v=285562038138282
neděle - open - výsledková listina
- Klozová Jitka + Aninka Malý kouzelník - 14. místo - www.facebook.com/photo.php?v=286446838049802
- Mandová Renata + Alpinka Mondeo - 30. místo - www.facebook.com/photo.php?v=286444008050085
- Lenka Hajduková + Magic Touch Gavany´s Bohemia - 17. místo - www.facebook.com/photo.php?v=286430318051454
součet obou běhů a hlavní výsledková listina (75 týmů)
- Klozová Jitka + Aninka Malý kouzelník - 5. místo
- Mandová Renata + Alpinka Mondeo - 12. místo
- Lenka Hajduková + Magic Touch Gavany´s Bohemia - 26. místo
DRUŽSTVA
Large
sobota - jumping - výsledková listina
- Liška (54.) + Vaškebová (3.) + Králová (44.) = 7. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=285991054762047 - Liška
- www.facebook.com/photo.php?v=285987001429119 - Vaškebová
- www.facebook.com/photo.php?v=285995758094910 - Králová
sobota - open - výsledková listina
- Liška (3.) + Vaškebová (39.) + Králová (7.) = 5. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=286186908075795 - Liška
- www.facebook.com/photo.php?v=286169734744179 - Vaškebová
- www.facebook.com/photo.php?v=286181971409622 - Králová
součet - hlavní výsledková listina (z 31. družstev)
- Liška + Vaškebová + Králová = 3. místo
Medíci
sobota - open - výsledková listina
- Schovacová (31.) + Klimešová (4.) + Motyčková (49.) = 5. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=285960064765146 - Schovancová
- www.facebook.com/photo.php?v=285953158099170 - Klimešová
- www.facebook.com/photo.php?v=285955078098978 - Motyčková
sobota - jumping - výsledková listina
- Schovacová (64.) + Klimešová (4.) + Motyčková (8.) = 9. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=286109301416889 - Schovancová
- www.facebook.com/photo.php?v=286105481417271 - Klimešová
- www.facebook.com/photo.php?v=286103114750841 - Motyčková
součet - hlavní výsledková listina (z 28 družstev)
- Schovacová + Klimešová + Motyčková = 4. místo
Smolíci
pátek - open - výsledková listina
- Mandová (DIS) + Konečná (23.) + Klozová (48.) = 18. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=285698831457936 - Mandová
- www.facebook.com/photo.php?v=285684611459358 - Konečná
- www.facebook.com/photo.php?v=285693794791773 - Klozová
sobota - jumping - výsledková listina
- Mandová (32.) + Konečná (18.) + Klozová (20.) = 3. místo
- www.facebook.com/photo.php?v=286033704757782 - Mandová
- www.facebook.com/photo.php?v=286028491424970 - Konečná
- www.facebook.com/photo.php?v=286031374758015 - Klozová
součet - hlavní výsledková listina (z 26 týmů)
- Mandová + Konečná + Klozová = 14. místo
za videa patří velký dík Efce Svobodové!